Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Filma Online » Komedia Borxhliu

Komedia Borxhliu

Komedia Borxhliu

Shiko humor komedi shqiptare Borxhliu online falas. Borxhliu eshte komedi me humor shqip e viti 1999 me skenar dhe regji nga Arian Culiqi.

Borxhliu eshte komedia ku një burrë merr borxh një shumë të madhe lekësh nga 3 persona për të bërë tregëti vezësh, mirë po nuk i ecën biznesi dhe e gjithë maunia e vezëve prishet.

Shiko humor komedi Borxhliu shqip online

Borxhliu kështu qe ai hyn në borxh më të tre, dhe i shet të gjitha çfarë ka dhe ngel pa asgjë.

KLIKO KETU DHE SHIKO HUMOR KOMEDI SHQIPTARE BORXHLIU ONLINE

Aktoret: Sejfulla Myftari, Hajrie Rondo, Aleko Prodani, Muharrem Hoxha, Veronika Papa, Fadil Kujovska, Mariana Kondi, Arben Dervishi, Julia Iliriani, Behar Mera, Fatmir Xhelili, Krenar Traka, Rita Lati.

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress