Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » ShowBiz » Kur fillon Big Brother Albania?

Kur fillon Big Brother Albania?

Kur fillon Big Brother Albania?

Nje nga spektaklet me te ndjekura sot per sot nga shqiptaret eshte Big Brother Albania. Ndoshta eshte lajmi qe ka qarkulluar me se shumti rreth televizionit javet e fundit.

Big Brother Albania live, tashme ka nje date zyrtare te konfirmuar nga vet ekrani i “Top Channel live”. Data eshte 23 Shkurt, dhe eshte kete te Shtune. Lajmi konfirmohet nga disa burime brenda “Top Channel”.

Kur fillon Big Brother Albania?

Edhe këtë vitë pritet që udheheqëse e programit të jetë Arbana Osmani. Ky do të jetë “Big Brother”-i i sekreteve. Ata që do të futen në shtëpi do të kenë me vete secili nga një sekret shumë të rëndësishëm që lidhet me jetën e tyre dhe që nuk e kanë thënë kurrë më parë.

KLIKO KETU DHE SHIKO BIG BROTHER ALBANIA LIVE NE HD

Gjatë qëndrimit në shtëpi, detyrat kryesore për çdo banor do të jenë dy: të ruajnë sa më gjatë sekretin e tyre dhe të zbulojnë sa më shpejt sekretin e tjetrit. Këto detyra do të merren seriozisht nga konkurrentët dhe do të jenë në vëmendjen e tyre gjatë gjithë kohës.

Si gjithmonë edhe këtë vit do ta shikoni Big Brother Albania live ne internet, dhe gjithqka falas.

Leave a Reply

© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress