Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » ShowBiz » Lajme nga Showbiz

Lajme nga Showbiz

Lajme nga Showbiz

Shiko lajme te reja nga showbiz, personazhe shqiptare dhe boterore, thashethemet e fundit per vipat shqiptar, bota e yjeve te muzikes, foto dhe video te njerezve te famshem.

Informacione rreth yjeve boterore, kuriozitete dhe te reja rreth personave vip online te perditesuara ne kohe reale.

Shiko Lajme nga Showbiz Online

Faqja “Showbiz” është hapur me qëllim që sa më shpejtë dhe në mënyrë origjinale t’Ju informojmë për Showbizin Ndekrombetar dhe ate Shqiptar ne gjuhen shqipe.

KLIKO KETU DHE SHIKO KATEGORINE E LAJMEVE TE SHOWBIZ ONLINE

Lajmet e fundit rreth yjeve te Hollivudit, celebritete, gossip me te rejat interesante dhe argetuese te artisteve shqiptare dhe boterore.

Thashetheme dhe të rejat e fundit mbi yjet e muzikes, spektaklit, televizionit dhe artit shqiptar dhe atij te huaj. Intervista si dhe biseda bërë me persona të njohur te botes se Showbizit.

Leave a Reply

© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress