Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualitet » Lezhe, grabisin te moshuaren, i vjedhin parate

Lezhe, grabisin te moshuaren, i vjedhin parate

Lezhe, grabisin te moshuaren, i vjedhin parate

Nje grabitje është shënuar në Lezhe në banesen e një të moshuare. Ngjarja ka ndodhur në oret e para të mengjesit në fshatin Lal i Ri. 

Persona te paidentifikuar kanë hyrën në banesën e të moshuares me qellim grabitjen.

Pasi e kanë lidhur zonjën e shtëpisë e cila jetonte vetëm, grabitësit kanë kontrolluar të gjithë shtëpinë derisa kanë gjetur një sasi parash të cilat i kanë marrë.

Lezhe, grabisin te moshuaren, i vjedhin parate

Sipas policisë menjëherë pas grabitjes autorët janë larguar duke lënë ende të lidhur të moshuarën, por nuk kanë ushtruar dhune fizike ndaj saj. Ndërkaq vijojnë hetimet për të identifikuar dhe arrestuar grabitësit. (Lezha.eu)

Leave a Reply

© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress