Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualitet » Lezhe, e ze korenti, vdes 44- vjecari

Lezhe, e ze korenti, vdes 44- vjecari

Lezhe, e ze korenti, vdes 44- vjecari

Një 44-vjecar ka mbetur i vdekur në vend, pas kontaktit me energjinë elektike. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Lezhës.

Burime nga policia e Lezhës bëjnë me dije se Pashk Gjergji, kishte hipur në një shtyllë elektrike për të lidhur energjinë elektrike të baneses së tij.

Lezhe, e ze korenti, vdes 44- vjecari

Por fatkeqësisht 44-vjecari ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, duke gjetur vdekjen e menjëhershme, pasi dridhja ka qenë epër e fuqishme, saqë ka bërë që ai të rrëzohej në tokë.

Viktima u dërgua menjëherë në morgun e qytetit ku i’u konstatuan dëmtime në kokë dhe djegie në parakrahun e dorës së djathte shkaktuar nga kontakti me rrymën elektrike. (BalkanWeb / Lezha.eu)

Leave a Reply

© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress