Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualitet » Lezhe, e ze korenti, vdes 51 vjecari

Lezhe, e ze korenti, vdes 51 vjecari

Lezhe, e ze korenti, vdes 51 vjecari

Kontakti me rrymen elektrike shkaktoi sot vdekjen e një 51-vjeçari në Lezhe.

Viktima është shtetasi Marash Mehilli.

Lezhe, e ze korenti, vdes 51 vjecari

Lajmi u konfirmua nga burime zyrtare të policise lokale të cilat thanë se 51-vjeçari gjeti vdekjen në banesen e tij.

Ai mësohet se ka rënë në kontakt me rrymen gjatë një perpjekje për nderhyrje në rrjetin e baneses.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet mbi vdekjen e 51-vjeçarit. (Lezha.eu)

Leave a Reply

© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress