Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Njoftime Falas » Llotaria amerikane DV-2014 aplikimet

Llotaria amerikane DV-2014 aplikimet

Llotaria amerikane DV-2014 aplikimet

Llotaria amerikane 2014 do te filloj ne Tetor te ketij viti duke plotesuar te dhenat tuaja online nepermjet formularit te aplikimit. Data e sakte e aplikimit do te publikohet ketu online ne faqen tone te internetit.

Nese jeni te interesuar per te jetuar ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes ju duhet te klikoni ketu ne faqen e internetit per te plotesuar te dhenat online.

Llotaria amerikane DV-2014 aplikimet

Te gjithe shqiptaret kane mundesi te aplikojne per llotarine amerikane 2014 dhe nese e kan provuar nje her dhe nuk kan fituar mund ta provoni perseri.

Dokumentat e aplikimit dhe formularet per llotarine amerikane 2014 do t’ju ofrohen nepermjet sherbimit online ne internet dhe udhezimet perkatese. Ju urojme suksese. / © Lezha.eu /

8 Comments

 1. Ju lutem me monfirmoni nese jam fituese e llotarise Amerikane per vitin 2012.
  Faleminderit!

 2. America says:

  Pergjigjen mund ta marresh dhe vete duke klikuar ne linkun qe eshte ofruar me lart, dhe vendos kodin tuaj.

 3. dea2797 says:

  kur mund t hedh llotarine amerikane? cfare date?

 4. dea2797 says:

  pergjigjuni cik shpejt please

 5. Persh, Klikoni ketu dhe ndiqni procedurat per te shikuar nese jeni fitues: http://www.lezha.eu/llotaria-amerikane/

 6. nderim says:

  pershendetje kur fillojne aplikimet e reja per sivjet flm me respekt..

 7. Aplikimet per llotarine amerikane 2014 fillojne me date 2 Tetor 2012 ketu online.

 8. pershendetje kur fillojn per fituesit

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress