Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Lojra Falas » Luaj lojen Akili me shpata – Play game Achilles

Luaj lojen Akili - Play game Achilles

Luaj lojen Akili – Play game Achilles

Luaj lojen Akili online falas, loja me shpata, shtiza dhe shtiza me Akilin ne faqen tone te internetit. Play game Achilles online for free.

Loja me Akilin sipas filmit te famshem Troja, ku personazhi kryesor Akili perballet me kundershtaret me te medhenje te Historise Greke.

Luaj lojen Akili me shpata – Play game Achilles online

Akili eshte nje loje me aksion ku perballesh me kundershtaret te cilet jane greket e lashte. Loja eshte shume zbavitese dhe duhet te kaloni 15 ngjarje per te shkuar ne fund.

KLIKO KETU DHE LUAJ LOJEN AKILI ONLINE – PLAY GAME ACHILLES

Play the Action game free Achilles online. Your mission in this brutal online game is to move your barbarian through all 15 stages and kill all ancient greek.

Ju urojme loje te kendshme. Faleminderit per viziten.

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress