Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Lojra Falas » Luaj Milioner

milioneri Luaj Milioner

Milioner

Luaj lojen Kush do te behet Milioner online shqip falas. Luaj kuizin online kush do te behet Milioner dhe fito para.

Who Wants to be a Millionaire? is one of the best ways online to test your General Knowledge.

Luaj lojen Kush do te behet Milioner online shqip falas

Based on the popular game show hosted by Chris Tarrant, Who Wants to be a Millionaire has almost 1500 questions, all designed to challenge the player.

KLIKO KETU DHE LUAJ LOJEN KUSH DO TE BEHET MILIONER ONLINE SHQIP FALAS

Ju urojme loje te kendshme me Kush do te behet Milioner online. Faleminderit per viziten.

2 Comments

  1. Adi SK Admir says:

    pershendetjeee Luaj kush do te behet yll eshte nje loje shume e bukur per mua dhe ato qe e pelqej ne shum

  2. Altin says:

    Ju lutem ma pranoni këto fjal jam i ndeshëm për ju.

Leave a Reply

© 2010 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress