Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Lojra Falas » Luaj Milioneri Agron Llakaj

Milioneri Agron Llakaj online

Milioneri Agron Llakaj online

Luaj lojen kush do behet milioner tek Agron Llakaj online. Luaj kuizin me te famshem ne boten Milioneri ne spektaklien e drejtuar nga moderatori Agron Llakaj.

Luaj lojen kuzin online “Kush do te behet Milioner” shqip tek Agron Llakaj online. Provoni aftesite tuaja duke luajtur online Milioneri.

Luaj kuizin Milioneri Agron Llakaj online

Formati Milioneri është bërë pjesë e kulturës ne Shqiperi dhe rajon drejtuar nga Agron Llakaj. Milioneri në gjithë globin prezentohet nga Moderatorët më të famshëm dhe më të dashur të vendit. E njejta ndodh edhe tek ne. Ky format televiziv moderohet nga Artisti i Madh shqiptar Agron Llakaj që deri me tani është ndër figurat më të dashura për gjithë publikun shqiptar.

KLIKO KETU DHE LUAJ KUIZIN MILIONERI AGRON LLAKAJ ONLINE

Milioneri eshte nje loje, ku tensioni dhe argëtimi janë dy elementet më të fuqishme të saj, formati i Milionerit ka rregulla të forta. 15 pyetje të ndara në tre grupe duke filluar nga më të lehtat. Për të arrtiur në majë duhet të jesh i pajisur me dije nga të gjitha fushat. Por rregulla të forta ka dhe në kualifikim për t’u bërë pjesë e këtij programi.

4 Comments

  1. agnesa says:

    une dua te luaj miloner me agron llaken

  2. Luaj online lojen Milioner Agnesa duke klikuar linkun me te kuqe, flm.

  3. agroni says:

    une dua te luaj se nuk po ma qet

  4. ronna says:

    edhe une dua te luaj

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress