Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualitet » Milot, atentat vellezerve, njeri vdes, tjetri plagoset

Milot, atentat vellezerve, njeri vdes, tjetri plagoset

Milot, atentat vellezerve, njeri vdes, tjetri plagoset

Një person është vrarë kurse një tjetër është plagosur me armë zjarri sot rreth orës 20:00 në qendër të qytetit të Milotit.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:00 në qendër të qytetit te Milotit, kur autorët kanë qëlluar me pistolete në drejtim të dy vëllezërve Arben dhe Altin Gega përkatesisht 24 dhe 26 vjec.

Milot, atentat vellezerve, njeri vdes, tjetri plagoset

Nga të shtënat ka mbetur i vdekur në vend vëllai më i vogël, ndërsa është plagosur vëllai më i madh Altin Gega. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë të cilat po hetojnë për shkaqet e ngjarjes ndërsa nuk dihen autorët e krimit.

Sipas banorëve 2 vëllezerit nuk njiheshin si persona problematike, duke mos gjetur asnjë arsye mbi këtë ngjarje të rëndë. (Balkanweb / Lezha.eu)

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress