Subscribe:Posts Comments

MOTI

Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Parashikimi i motit ne te gjitha qytetet dhe rajonet per 7 dite e javes, Moti Sot dhe Neser, Moti ne Shqiperi, parashikimi i motit per neser.

Parashikimi i motit, parashikimi i motit ne shqiperi, parashikimi i motit per 7 dite, parashikimi i motit per neser, parashikimi i motit per sot, parashikimi i motit ne rajon, moti per diten e sotme.

Meteo Albania, Tempo attuale in Albania, Previsioni del Tempo a Tirana.

Parashikimi i Motit ne Shqiperi sot dhe neser

Weather in Albania, Click for Shqiperia, Kosova, Maqedonia, Mali i Zi, Ulqin, Lezha, Korcem Tirana, Shkodra, Durres, fier, Vlore, Kukes, Puke, Elbasan, Peqin, Diber, Sarande, Shengjin, Velipoje, Divjake, Albania Forecast. Weather Albania provides weather information for worldwide locations, including current conditions, hourly forecasts, radar and satellite maps.

Moti ne Ballkan

Legjendë:
Vlerat e temperatures jane ne Grade Celcius (°C).
Era llogaritet me km/h sipas drejtimeve te koordinatave gjeografike:
V = Veri
L = Lindje
J = Jug
P = Perëndim
VVL = Veri – Verilindje
VL = Verilindje
LVL = Lindje – Verilindje
LJL = Lindje – Juglindje
JL = Juglindje
JJL = Jug – Juglindje
JJP = Jug – Jugperëndim
JP = Jugperëndim
PJP = Perëndim – Jugperëndim
PVP = Perëndim – Veriperëndim
VP = Veriperëndim
VVP = Veri – Veriperëndim
Rreshjet e shiut jane paraqitur ne milimetra (mm).
Shikueshmeria paraqitet me distance (km) dhe mesazh.
Lageshtira paraqitet ne perqindje (%).

Parashikimi i motit per 5 dite:

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress