Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Bosnje Vs Shqiperi live

Shiko Bosnje vs Shqiperi Live

Shiko Bosnje vs Shqiperi Live

Ndeshja eliminatore e rradhe per Kombetaren Shqiptare ne Euro 2012 do te zhvillohet  ne Zenica te Bosnjes ne stadiumin “Bilino Polje” me nje kapacitet rreth 18.000.

Ndeshjen Bosnje  – Shqiperi do te zhvillohet diten e Marte me date 07.06.2011 ora 20:15 dhe do te mund ta ndiqni live ne adresen e meposhtme me koment shqip nga TVSH dhe ne HD.

Shiko ndeshjen Bosnje – Shqiperi live shqip

Ne kete adrese mund te shikoni Ndeshjen Bosnje  – Shqiperi live dhe evente te tjera sportive si dhe tv te ndryshme ne nje version te formatit HD.

KLIKO KETU DHE SHIKO NDESHJEN BOSNJE VS SHQIPERI LIVE SHQIP

Watch Bosnia Vs Albania live stream. Ndeshja Bosnje – Shqiperi live me koment shqip. Faleminderit per viziten. / © Lezha.eu /

Leave a Reply

© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress