Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Ceki – Poloni live, Czech Republic Vs Poland Euro 2012

Ndeshja Ceki - Poloni live

Ndeshja Ceki – Poloni live

Shiko ndeshjen Ceki – Poloni live Euro 2012 me koment shqip falas online. Cekia do te perballet me Polonine ne grupin A te kampionatit europian te futbllit 2012.

Ky eshte shansi i fundit per Polonine, qe si skuader vendase te kaloje me tej grupin A edhe pse perballe Cekeve duket e veshtire.

Ndeshja Ceki – Poloni live, Czech Republic Vs Poland Euro 2012

Ndersa Ceket kanë nevojë vetëm për një barazim dhe duke parë atë cfarë treguan me Greqine, misioni është mëse i arritshëm se sa per Polonine.

Per te shikuar ndeshjen Ceki Vs Poloni Euro 2012 live me koment shqip (kliko ketu)

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress