Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Fiorentina – Inter live

Shiko ndeshjen Fiorentina - Inter Live

Shiko ndeshjen Fiorentina – Inter Live

Shiko ndeshjen Fiorentina – Inter LiveShiko Live Fiorentina – INTER Seria A LIVE.

Ne Firenze – Pas frenimit te papritur qe pati me Juventusin, Interi përpiqen të distancohen nga Milan po te fitoj kete ndejshje kundër Fiorentinës.

Për ta bërë këtë, Leonardo do të mbështetet në Pazzini – Eto’o, me Sneijder pas tyre për të vepruar. Shiko ndeshjen Fiorentina – Inter Live. Ndoshta edhe debutimin e Nagatomo nga minuta e parë. Nga ana e Fiorentines, kerkohet vazhdimesia e shkëlqyer pas fitores kundër Palermos.

Shiko ndeshjen Fiorentina – Inter live shqip

Shiko ndeshjen Fiorentina – Inter Live Fiorentina (4-3-2-1): Boruc; Comotto, Gamberini, Camporese, Pasqual; Behrami, Donadel, Montolivo; Santana, Mutu; Gilardino. A disposizione: Neto, De Silvestri, Natali, Marchionni, D’Agostino, Babacar, Ljajic. All.: Mihajlovic

KLIKO KETU DHE SHIKO NDESHJEN FIORENTINA VS INTER LIVE NE HD

Shiko ndeshjen Fiorentina – Inter Live Inter (4-3-1-2): Julio Cesar; Maicon, Ranocchia, Cordoba, Nagatomo; Kharja, Cambiasso, Zanetti; Sneijder; Pazzini, Eto’o. A disposizione: Castellazzi, Materazzi, Natalino, Stankovic, Mariga, Pandev, Coutinho. All.: Leonardo. / © Lezha.eu /

Leave a Reply

© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress