Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja France – Shqiperi live

Ndeshja France - Shqiperi live

Ndeshja France – Shqiperi live

Shiko ndeshjen France vs Shqiperi Live. Ndeshja eliminatore e rradhes per Kombetaren Shqiptare ne Euro 2012 do te zhvillohet  ne stadiumin “Stade de France”, në Sent Denis. diten e Premte Ora 21:00.

Ndeshjen France – Shqiperi do te zhvillohet diten e Premte me date 07.10.2011 ora 21:00 dhe do te mund ta ndiqni live ne adresen e meposhtme me koment shqip nga TVSH dhe ne HD. Ne kete adrese mund te shikoni dhe evente te tjera sportive si dhe tv te ndryshme ne nje version te formatit HD France – Albanie Live.

Shiko ndeshjen France – Shqiperi live shqip

Kombetarja shqiptare ka nisur grumbullimin për ndeshjen e se premtes kunder Frances, e parafundit në eliminatoret e Europianit 2012. Me shumë emra të rinj dhe me një dëshirë për të lënë pas disfatat e shtatorit ndaj Frances e Luksemburgut, futbollistët synojnë ta mbyllin me dinjitet këtë edicion ne ndeshjen e dites se premte ndeshje e cila eshte luajtur dhe ne atdhe Shqiperi – France live, pasi ëndrra për Europian ka përfunduar, ndërsa ajo për vendin e katërt duket një mision i pamundur.

KLIKO KETU DHE SHIKO NDESHJEN FRANCE SHQIPERI LIVE SHQIP NE HD

Ndeshja France Shqiperi live shqip falas online është 3 pikë larg Bjellorusisë, e cila na ka mundur në ndeshje direkte, kështu që në dy takimet e radhës duhet patjetër 4 pikë. “Duhet të kemi besim tek kjo kombetare, – tha mesfushori Elis Bakaj. – Kemi shumë elementë të rinj, që mund t’i japin ngjyrime të tjera futbollit tonë. Kemi përpara ndeshjen me France – Shqiperi live, për të cilat shpresat nuk duhen humbur, pasi edhe disfata jonë me Luksemburgun nuk ishte e parashikuar. / © Lezha.eu /

Leave a Reply

© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress