Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Gjermani – Greqi live

Ndeshja Gjermani - Greqi live

Ndeshja Gjermani – Greqi live

Shiko ndeshjen Gjermani Vs Greqi live Euro 2012 me koment shqip falas online. Ndeshja e cerekfinales se kampionatit europian te futbollit 2012 ne internet.

Gjermania do te ndeshjet me Greqine sot ne mbremje, në ndeshje që në vendin helen, ka marrë përmasat e një sfide të gjithanshme.

Shiko ndeshjen Gjermani – Greqi live, Germany Vs Greece Euro 2012

Gjermania është favorite gjatë gjithë kompeticionit ne Euro 2012 dhe do te beje te pamunduren te fitoj ndaj Greqise. Ekipi gjerman i di mire të gjithë vlerën e saj dhe sa ekip i madh është.

PEr te shikuar ndeshjen e cerekfinales live Euro 2012 Gjermani Vs Greqi (kliko ketu)

Greqia ne 2004 mundi Portugaline dhe fitoi kupën e europes, ndërsa sot, përballë gjermanëve grekët i drejton një portugez.

Ndeshja me Rusinë u ka mësuar gjermanëve se të nënvlerësosh një skuadër si ajo helene, është një gabim i rëndë, pasi grekëve u mjaftoi vetëm një rast për të fituar atë sfidë.

Gjithsesi, trajneri gjerman Joakim Lëv u beson shumë futbollistëve të tij. “Nëse luajmë siç dimë, duke shfrytëzuar cilësitë tona, atëherë jemi mjaftueshëm të fortë për të mundur Greqinë.

Por, duhet ta shohim nga vetja dhe jo nga kundërshtarët”, deklaroi ai. Takimi i sotëm do të gjykohet nga slloveni Damir Skomina. (Lezha.eu)

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress