Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Hollande – Gjermani live

Ndeshja Hollande - Gjermani live

Ndeshja Hollande - Gjermani live

Shiko ndeshjen Euro 2012 Hollande Vs Gjermani live me koment shqip falas ne internet. Watch live Holland – Germany stream Euro 2012.

Gjermania do te jete nje skuader agresive dhe dominuese në ndeshjen e së mërkurës ndaj Hollandes, me qëllim që të mos i lërë asgjë rastësisë përsa i përket kualifikimit.

Shiko ndeshjen Hollande – Gjermani live, Holland vs Germany online

Gjermania tre herë kampionët e Evropës do të ndeshen ndaj një skuadre që synon patjetër fitoren, por tekniku i Gjermanisë deklaron se skuadra e tij nuk do të ketë mëshirë.

Per te shikuar ndeshjen Hollande Vs Gjermani live Euro 2012 me koment shqip (kliko ketu)

Perballja Gjermani-Hollande live Euro 2012 ka një rivalitet shumë të madh brenda, pasi ndeshen futbollistë me cilësi shumë të larta teknike. (Lezha.eu)

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress