Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Inter – Milan live

Ndeshja Inter - Milan live

Ndeshja Inter – Milan live

Shiko ndeshjen Inter Vs Milan live me koment shqip ne HD online falas. Derbi Inter – Milan live do te jete nje ndeshje vendimtare per kupen e italise.

Rezultati i derbit Inter – Milan live të “San Siros” do të jetë vendimtar në luftën për titullin në serinë A, ndërsa Interi ka pak shpresa për vendin e tretë që sjell kualifikimin në Ligën e Kampioneve.

Shiko ndeshjen Inter – Milan live shqip falas online

Por pavarësisht shanseve, sulmuesi i Interit, Diego Milito, nuk kërkon t’i bëjë favore Milanit.

Ndeshja derbi Inter – Milan live është një ndeshje speciale për të gjithë ne, dhe për tifozët. jemi përgatitur mirë pasi duam të marrim rezultat.

KLIKO KETU DHE SHIKO NDESHJEN INTER VS MILAN LIVE ME KOMENT SHQIP

E vërteta është se për vendin e tretë nuk varet cdo gjë nga Inter dhe ne do të japim maksimumin në dy ndeshjet e mbetura, e më pas do bëjmë llogaritë” tha Diego Milito. / © Lezha.eu /

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress