Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Itali – Kroaci live, Italy Vs Croatia

Ndeshja Itali - Kroaci live, Italy Vs Croatia

Ndeshja Itali – Kroaci live, Italy Vs Croatia

Shiko ndeshjen live Itali Vs Kroaci Euro 2012 online falas ne internet ne TVSH dhe Supersport live. Sot do te luhet ndeshja Itali – Kroaci live Euro 2012 ne oren 18:00.

Itali – Kroaci Euro 2012 ndeshja e dytë e Grupit C mes skuadres Italine dhe Kroate. Skuadra e Prandelit vjen në këtë përballje pas barazimit 1-1 me Spanjën, ndërsa Kroacia pas fitores 3-1 me Irlandën.

Italia duhet te tregohet e kujdesshme ndaj Kroacise, pasi kjo e fundit është në gjendje të ndryshojë mënyrën e lojës në cdo moment të ndeshjes.

Shiko ndeshjen Itali – Kroaci live, Watch Italy Vs Croatia stream

Per te shikuar ndeshjen live Euro 2012 Itali Vs Kroaci (kliko ketu)

Italia e Euro 2012 është një skuadër e forte dhe eshte e gatshme te perballet me Kroaci Euro 2012. (Lezha.eu)

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress