Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Itali – Shqiperi Live

Ndeshja Itali - Shqiperi Live

Ndeshja Itali – Shqiperi Live

Shiko ndeshjen Itali vs Shqiperi live me koment shqip falas online. Ndeshja miqsore Itali – Shqiperi do te luhet ne Genova me date 18 Nentor ne Stadiumin e Luigi Ferraris ne oren 20:45.

Ndeshja miqesore Itali – Shqiperi live konsiderohet si historike, pasi kombetarja shqiptare nuk ka luajtur asnjehere me kampionet e botes.

Shiko ndeshjen Itali – Shqiperi live me koment shqip

Ndeshja Itali – Shqiperi live shqip do te luhet ne Genova per tu ardhur ne ndihme ketij qyteti qe prej ditesh po vuan nga permbytjet e shkaktuara nga moti i keq.

KLIKO KETU DHE SHIKO NDESHJEN ITALI – SHQIPERI LIVE ME KOMENT SHQIP

Italianet kane rene dakort me kuqezinjte e De Biasit pas fitores qe more me Portugaline dhe se kane rritur ndjeshem kuotat e tyre ne kualifikuese te Euro 2016 duke marre vleresime pozitive / © Lezha Online /

Leave a Reply

© 2014 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress