Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Juventus – Catania live

Juventus - Catania Live

Juventus – Catania Live

Shiko ndeshjen direkt Juventus – Catania live qe do te luaje sonte në oren 20.45 ne sezonin e Serie A. Në fushen në stadiumin te Juventusit do luhet ndeshja live direkt Juventus-Catania.

Ekipi i Juventusit pas polemikave te barazimit me Parmen, kerkon te mbaje vendin e pare ne klasifikimine e Serise A duke kembengulur per fitoren e ndeshjes se rradhes. Sonte ndeshja live Juventus Catania me koment shqip ne supersport dhe tring direkt online.

Shiko ndeshjen Juventus – Catania live shqip

Juventus – Catania live mbërriti në Torino për të siguruar jo vetëm pamjen e bukur te stadiumit te Catanias por edhe per tu pergatitur me ndeshjen e sotme.

Ne do të ndjekim ndeshjen falas Juventus Catania Live me koment shqip live duke na dhuruar spektakel te jashtzakonshem.

KLIKO KETU DHE SHIKO NDESHJEN JUVENTUS VS CATANIA LIVE SHQIP

Formazioni Zyrtar
JUVENTUS (3-5-2): Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Marchisio, Pirlo, Padoin, De Ceglie; Vucinic, Matri

CATANIA (3-5-2): Kosicky; Legrottaglie, Spolli, Marchese; Motta, Lodi, Almiron, Gomez, Izco; Barrientos, Bergessio. / © Lezha.eu /

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress