Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Milan – Juventus live

Shiko ndeshjen Milan - Juventus live

Shiko ndeshjen Milan – Juventus live

Shiko Ndeshjen Juventus Vs Milan Live. Ambicionet e Juventusit jane te medha: te luftohet per titullin kampion dhe te mundin Milanin dhe te klasifikohen per ne ligen e kampioneve sezonin e ardhshem.

Ndeshja Milan Vs Juventus Live. Nga drejtuesit e shoqersie po punohet dhe ne drejtim te perteritjes se kontratave, ku paresor eshte portjeri Bufon. E perdishmja torineze, Tuttosport, nenvizon se per drejtuesit e Juventusit po shikohet mundesia e zgjatjes se kontrates se Bufonit, pasi ajo skadon me 2013, nderkohe qe do te llogaritet dhe mosha e tij.

Shiko ndeshjen Milan – Juventus live shqip

Treguesit jane qe “martesa” Juventus-Bufon do te vazhdoje. Mendohet se kontrata do te zgjatet dhe per mbrojtesin Andrea Barzali, pasi ajo aktuale perfundon me 2013. Nje vit kontrate me shume do ti afrohet dhe portjeri Storari, ndersa duhet vleresuar situata per mbrojtesin De Ceglie. Por ndersa per problemet e kontratave jane te angazhuar drejtuesit e shoqerise, per teknikun Konte vazhdon pergatitja e skuadres per sfiden gjysmefinale per kupen e Italise, me Milanin te merkuren ne mbremje ne San Siro.

KLIKO KETU DHE SHIKO NDESHJEN MILAN VS JUVENTUS LIVE SHQIP

Ndeshja Live Milan – Juventus qe do te luhet ne San Siro mendon qe tekniku Konte te luaje me skemen 3-5-2, ku ne porte do te jete Storari, nderkohe qe mendohet te debutoje dhe mbrojtesi Caceres. Ne mesfushe, mendohet te pushojne Vidal dhe Marchisio, por jo Pirlo. Po ne linjen e sulmit? Me shume mundesi mendohet te pushojne  Pepe dhe Vucinic dhe per dy bluzat ne sulm ne balotazh jane Kualiarela, Borriello dhe Del Piero. Nuk mendohet te merret ne konsiderate, Aleksander Matri.

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress