Posts Google+ Youtube

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Norvegji – Shqiperi Live

norvegji shqiperi 150x150 Ndeshja Norvegji   Shqiperi Live

Ndeshja Norvegji – Shqiperi Live

Shiko ndeshje Norvegji Vs Shqiperi live me koment shqip falas online, qe do te luhet me 22 Mars, ora 19.00, ne stadiumin e Oslos.

Ndeshja e futbollit e radhes Norvegji – Shqiperi live eliminatore per Boterorin Brazil 2014 do te jete sfiduese per kombetaren kuq e zi.

Fitorja per skuadren kuq e zi do te jete vendimtare nese deshiron te vazhdoje endrren per kampionatin e boterorit 2014.

Shiko ndeshjen Norvegji – Shqiperi live me koment shqip

Ne Norvegji jetojne emigrantet shqiptar te cilet do ta mbeshtesin skuadren e zemres per kete ndeshje e cila eshte e cilesuar e rendesishme per Shqiperine.

KLIKO KETU DHE SHIKO NDESHJEN NORVEGJI – SHQIPERI LIVE ME KOMENT SHQIP

Ju urojme shikim te kendshme ne ndeshjen Norvegji vs Shqiperi live. Faleminderit per viziten.

Video Norvegji Vs Shqiperi Live

Leave a Reply


Copyright © 2006 - 2014 Lezha Online All rights reserved. · Privacy Policy
Site Map · Contact Us · Links · Marketing · Terms Of Use · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress