Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Roma Vs Juventus Live

Ndeshja Roma Vs Juventus Live

Ndeshja Roma Vs Juventus Live

Shiko ndeshjen Roma – Juventus me koment shqip live. Supersfida e ndeshjes se sotme te kampionatit italian te futbollit Seria A falas shqip online.

Roma do të kërkojë të rigjejë fitoren, ndersa Juventusi po konfirmon momentin me te mirë ne kampionatin italian Seria A ashtu edhe në Champions League.

Vemendja pritet te përqendrohet në sfidën mes skuadres se Romes dhe Juventusit në Olimpiko në oren 20:45.

Shiko ndeshjen Roma – Juventus live shqip

Sipas mediave italiane Juventusi pritet të hedhë në fushë formacionin me te mire te mundshem per te arritur fitoren ne transferte.

KLIKO KETU DHE SHIKO NDESHJEN ROMA – JUVENTUS LIVE NE HD

Ndeshjet e tjera të Serisë A luhen të dielën. Ju urojme shikim te kendshem me ndeshjen Roma – Juventus Live.

Leave a Reply

© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress