Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Serbi vs Shqiperi live

Ndeshja Serbi vs Shqiperi live

Ndeshja Serbi vs Shqiperi live

Shiko ndeshjen Serbi – Shqiperi live me koment shqip falas online. Ndeshja Serbi – Shqiperi do te luhet me 14 Tetor ora 20:45 ne Serbi ne stadiumin e Partizanit te Beogradit, per Euro France 2016.

Kombetarja shqiptare, ne kuader te kualifikimeve per Euro France 2016, do te zhvilloj njeren nder ndeshjet Serbi – Shqiperi live me te rendesishme viteve te fundit.

Shiko ndeshjen Serbi – Shqiperi live me koment shqip

Ndeshja Serbi – Shqiperi live shihet si nje sfide problematike dhe e veshtire per tu menaxhuar, dhe duhet marre shume seriozisht puna e sigurise se lojtareve dhe tifozeve.

KLIKO KETU DHE SHIKO NDESHJEN SERBI – SHQIPERI LIVE ME KOMENT SHQIP

Duke llogaritur ndeshjet ne kohën kur Serbia përbëhej prej Federates Jugosllave, Serbia – Shqiperi deri më tani janë takuar pesë herë, dhe në këto pesë paraqitje, kuqezinjtë kanë arritur vetëm një barazim, dhe katër humbje / © Lezha Online /

1 Comment

Leave a Reply

© 2014 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress