Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Shqiperi Vs Andora live

Ndeshja Shqiperi - Andora live

Ndeshja Shqiperi – Andora live

Shiko ndeshjen e kombetares kuqezi Shqiperi – Andora live me koment shqip qe do te luhet ne stadiumin “Qemal Stafa”.

Ndeshja Shqiperi – Andora shqip online ku kuqezinjtë kanë kaluar në avantazh me anë të Salihit në minutën e 44-të pas një aksioni në fushën kundërshtare.

Shiko ndeshjen Shqiperi – Andora live shqip

Perfaqesuesja shqiptare do te zhvilloje një ndeshje të mirë ne ndeshjen Shqiperi – Andora live shqip me ekipin mik.

KLIKO KETU DHE SHIKO NDESHJEN SHQIPERI VS ANDORA LIVE SHQIP

Kjo është miqësorja e dytë e fituar brenda pak ditëve prej kuqezinjëve, pas asaj të arritur ndaj Malit të Zi në Podgoricë. / © Lezha.eu /

Leave a Reply

© 2010 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress