Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Shqiperi – France live

Shiko ndeshjen Shqiperi - France Live

Shiko ndeshjen Shqiperi – France Live

Shqiperi vs France Live. Ndeshja eliminatore e rradhes per Kombetaren Shqiptare ne Euro 2012 do te zhvillohet  ne stadiumin Qemal Stafa ne Tirane diten e Premte Ora 21:00.

Ndeshjen Shqiperi  – France Live do te zhvillohet diten e Premte me date 02.09.2011 ora 21:00 dhe do te mund ta ndiqni live ne adresen e meposhtme me koment shqip nga TVSH dhe ne HD.

Shiko ndeshjen Shqiperi – France live shqip

Ne kete adrese mund te shikoni dhe evente te tjera sportive si dhe tv te ndryshme ne nje version te formatit HD ndeshje e cila eshte luajtur dhe ne Paris France – Shqiperi live.

KLIKO KETU DHE SHIKO NDESHJEN SHQIPERI – FRANCE LIVE NE HD

Ndeshja Shqiperi vs France live me koment shqip e cila kryeson grupin tonë eleminator me 13 pikë pas 6 ndeshjesh të luajtua, ndërsa Shqipëria ka 8 pikë po pas 6 ndeshjesh.  / © Lezha.eu /

Leave a Reply

© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress