Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Shqiperi – Islande live

Shiko Shqiperi Vs Islande

Shiko Shqiperi Vs Islande

Shiko ndeshjen Shqiperi Vs Islande live shqip falas online. Ndeshja eliminatore e kampionatit Boteror Brazil 2014 do te luhet diten e Premte me 12 Tetor, ora 19:00 ne stadiumin Qemal Stafa.

Trajneri i Kombetares se Shqipërise, Gianni De Biasi eshte i perqendruar vetëm tek ndeshja e radhës me Islandën, e cila do të zhvillohet ditën e premte më 12 tetor, ora 19.00 në stadiumin Kombëtar “Qemal Stafa”.

Shiko ndeshjen Shqiperi – Islande live shqip

Nderkohe eshte shpallur dhe lista e plote e lojtarëve të grumbulluar për dy sfidat e radhës. Në këtë grup trajneri italian ka parashikuar edhe ata që do të jenë në dispozicion të tij për takimin me Slloveninë po në Tiranë, me datë 16 tetor 2012.

KLIKO KETU DHE SHIKO NDESHJEN SHQIPERI VS ISLANDE LIVE ME KOMENT SHQIP

Në listën e paraqitur bëjnë pjesë futbollistët: Samir Ujkani, Etrit Berisha, Orges Shehi, Lorik Cana, Armend Dallku, Tefik Osmani, Andi Lila, Mergim Mavraj, Debatik Curri, Renato Arapi, Franc Veliu, Jahmir Hyka, Emiljano Vila, Burim Kukeli, Ansi Agolli, Sabien Lilaj, Gilman Lika, Ervin Bulku, Armando Sadiku, Alban Meha, Hamdi Salihi, Odise Roshi, Erjon Bodgani dhe Edgar Çani.

Te interesuarit e shumte te cilet duan te assitojne ne mbremjen interesante Shqiperi-Islande live drejt nje fitore te mundshme te kuqezinjve kane mundesine ta shohin ne faqen tone te internetit. / © Lezha.eu /

Shiko golat e ndeshjes Shqiperi – Islande online

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress