Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Shqiperi – Lituani Live

Ndeshja Shqiperi - Lituani Live

Ndeshja Shqiperi – Lituani Live

Shiko ndeshjen Shqiperi Vs Lituani live me koment shqip falas online, qe do te luhet me 26 Mars, ora 20.00, ne stadiumin Qemal Stafa ne Tirane.

Ndeshja miqesore e futbollit Shqiperi – Lituani live e cila do te jete nje test per kombetaren kuz e zi. Kombetarja do të zhvillojë ndeshjen miqesore me Lituanine në Tiranë më 26 mars, dhe kjo vjen direkt live pas ndeshjes zyrtare eliminatore të Kampionatit Botëror “Brazil 2014”, Norvegji – Shqiperi live, kuqezinjtë do të angazhohen në miqësoren me Lituaninë.

Shiko ndeshjen Shqiperi – Lituani Live me koment shqip

Ndeshja miqesore në Tiranë mban në ritëm lojtarët e përfaqësueses shqiptare, dhe i krijon mundësinë trajnerit Gianni De Biasi të provojë futbollistë të rinj e me perspektivë.

KLIKO KETU DHE SHIKO NDESHJEN SHQIPERI – LITUANI LIVE ME KOMENT SHQIP

Biletat per ndeshjen Shqiperi – Lituani live mund te blihen ne pikat e shitjes prane stadiumit Qemal Stafa dhe ne Rrugen e Barrikadave. Cmimet e biletave si me poshte:

Tribuna Qendrore, Kategoria 1 1500 leke

Tribuna Qendrore, Kategoria 2 1000 leke;

Sektori D2 (perballe tribunes qendrore) 700 leke;

Sektoret D1 dhe D3 (ne krahet e D2) 400 leke

Sektoret C dhe E (prapa portave) 200 leke.

Leave a Reply

© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress