Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Shqiperi – Qipro live

Ndeshja Shqiperi - Qipro live

Ndeshja Shqiperi – Qipro live

Shiko ndeshjen Shqiperi Vs Qipro live shqip falas online. Kombetarja shqiptare do te luaj ne stadiumin kombetar “Qemal Stafa”, ne ndeshjen e pare eleminatore te Boterorit 2014, ndaj Qipros me 7 shtator.

Shqipëria pret Qipron më 7 shtator e cila zyrtarisht do te jete ndeshja e para eliminatore per Boterorin 2014.

Shiko ndeshjen Shqiperi – Qipro live shqip

Kuqezinjtë e nisin aventuren e eliminatoreve të botërorit dhe do ta nisin para publikut të vet ndaj Qipros.

KLIKO KETU DHE SHIKO NDESHJEN SHQIPERI VS QIPRO ONLINE

Ndërkaq katër ditë më vonë ekipi shqiptar do të jetë mysafir i kombëtares së Zvicrës, ekipi ky në të cilin luajnë disa shqiptarë.

Shiko Golat e ndeshjes Shqiperi 3 – 1 Qipro (video)

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress