Posts Google+ Youtube

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Shqiperi – Slloveni live

shqiperi slloveni live 150x150 Ndeshja Shqiperi   Slloveni live

Ndeshja Shqiperi – Slloveni live

Shiko ndeshjen Shqiperi Vs Slloveni live shqip falas online. Kombetarja shqiptare do te luaj ne stadiumin kombetar “Qemal Stafa”, ne ndeshjen e katert eleminatore te Boterorit 2014, ndaj Qipros me 16 Tetor.

Shqiperia pret Slloveni më 16 tetor e cila do te jete ndeshja e katert eliminatore per Boterorin 2014.

Kjo ndeshje do te jete vendimtare per Shqiperine e cila kerkon te kete nje vend ne historine e futbollit.

Shiko ndeshjen Shqiperi – Slloveni live shqip falas

Kuqezinjtë e nisen aventuren e eliminatoreve të boterorit 2014 me Qipron duke fituar ndeshjen e pare 3-1, ndersa vjen me dy humbje rradhazi me Zvicren 0-2, dhe se fundmi me Islanden 1-2.

KLIKO KETU DHE SHIKO NDESHJEN SHQIPERI VS SLLOVENI ONLINE

Kjo eshte nje ndeshje vendimtare per kombetaren Shqipetare nese deshiron akoma te ndjekd endrren e saj drejt boterorit 2014.

Ju urojme shikim te kendshem ne ndeshjen Shqiperi – Slloveni live. Faleminderit per viziten. / © Lezha.eu /

Leave a Reply


Copyright © 2006 - 2014 Lezha Online All rights reserved. · Privacy Policy
Site Map · Contact Us · Links · Marketing · Terms Of Use · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress