Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Skenderbeu Vs Tirana live

Ndeshja Skenderbeu vs Tirana live

Ndeshja Skenderbeu vs Tirana live

Shiko ndeshjen Skenderbeu – Tirana live me koment shqip. Skuadrat mes Tiranës dhe Skëndërbeut do të jenë më pranë titullit, për të mos thënë se është përballja vendimtare për të dyja këto ekipe.

Shiko ndeshjen Tirana live e cila shkon e plotë në këtë takim, përveç Tushes i cili është i pezulluar dhe është dënuar me 6 javë për një gjest jo sportiv në ndeshjen e fundjavës së shkuar me Apolloninë.

Shiko ndeshjen Skenderbeu – Tirana live

Ndeshja Tirana – Skenderbeu shqip live do jete me e forta e ketij sezoni e cila do te ndikojne ne skuadren me te mire per kualifikim ne Ligen e Kampioneve.

Tirana do të përballet me Skenderbeun e Korces që do të jetë në fushë dhe nuk i druhet. Ndeshja Skenderbeu – Tirana shqip live do jete vendimtare per kryesimin e grupit.

Një ndeshje e vështirë këtë fundjavë me një kundërshtar që ka të njëjtat synime. Skuadrat e së shtunës jane përgatitur mjaft mirë prandaj kjo do të jetë një ndeshje e fortë e luajtur në një atmosferë të shkëlqyer.

KLIKO KETU DHE SHIKO NDESHJEN SKENDERBEU VS TIRANA LIVE

Duket se e pret një atmosferë e zjarrtë këtë perballje live mes Tiranes dhe Skenderbeut, një ndeshje e cila në këto dy vitet e fundit është shndërruar në derbin e Shqipërisë. Atmosfera në Korçë gjithmonë ka qenë model dhe spektakolare në ndeshje të tilla, aq më tepër kur nga Tirana do të nisen rreth 600 tifozë për të mbështetur skuadrën e tyre të zemrës. / © Lezha.eu /

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress