Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Spanje – Irlande live, Spain Vs Ireland

Ndeshja Spanje - Irlande live, Spain Vs Ireland

Ndeshja Spanje – Irlande live, Spain Vs Ireland

Shiko ndeshje Spanje – Irlande live me koment shqip Euro 2012 falas online ne internet. Skuadra spanjolle do te ndeshjet me Irlanden në ndeshjen e dytë të Grupit C Euro 2012 live.

Spanja Kampione e Evropes në fuqi shihen si favoritë për të fituar këtë përballje, por trajneri Del Boske preferon të tregohet i kujdesshëm duke theksuar se Irlanda eshte nje skuader qe te ve ne veshtiresi.

Shiko ndeshjen Spanje – Irlande live, watch Spain Vs Ireland stream

Irlanda pas humbjes me Kroacine, do te perdori te gjitha forcat ne ndeshjen perballe Spanjes per te fituar.

Per te shikuar ndeshjen Spanje Vs Irlande live me koment shqip Euro 2012 (kliko ketu)

Spain – Ireland live stream, Në ndeshjen e radhës Irlanda dhe Spanja do te bejne gjithcka per te fituar pasi kjo ndeshje percakton fatin e tyre ne Euro 2012. (Lezha.eu)

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress