Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshja Zvicer – Shqiperi live

Shiko Zvicer - Shqiperi

Shiko Zvicer – Shqiperi

Shiko ndeshjen Zvicer Vs Shqiperi live shqip falas online me koment shqip. Kombetarja shqiptare do te luaj ndeshjen e dyte rradhazi per eliminatoren e Boterorit 2014 ne Zvicer.

Zvicer – Shqiperi live do te luhet me date 11 Shtator 2012 ora 20:00 dhe do te transmetohen ne TVSH dhe Supersport shqip, ku ju mund ta shikoni live.

Shiko ndeshjen Zvicer – Shqiperi live shqip

Ndeshja e sotme Zvicer – Shqiperi live eshte e vlefshme per eliminatoret ne kampionatin boteror te futbollit Brazil 2014.

KLIKO KETU DHE SHIKO NDESHJEN ZVICER VS SHQIPERI LIVE SHQIP FALAS ONLINE

Ju urojme shikim te kendshem dhe me nje fitore te thelle per kombetaren tone. Faleminderit per viziten.

Shiko spotin publicitar te ndeshjes Shqiperi – Zvicer live (video)

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress