Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshje Boksi Gjetan Keta – Marat Khuzeev live (video)

Ndeshje Boksi Gjetan Keta vs Marat Khuzeev live

Ndeshje Boksi Gjetan Keta vs Marat Khuzeev live

Shiko ndeshjen e Boksit Mike Gjetan Keta – Marat Khuzeev live ne Bulqize me 18 Tetor 2014 ora 18:00. Boksieri shqiptar Gjetan Keta do te ndeshet ne Bulqize per flamurin Kuqi e Zi.

Kampion aktual i titullit euroaziatik boksieri Mike Gjetan Keta – Marat Khuzeev live do të mbrojë sot në orën 18 .00 titullin në qytetin e tij të lindjes, Bulqizë përballë rusit, Marat Khuzeev në peshën 71 kg.

Shiko boksin Gjetan Keta – Marat Khuzeev live

Gjetan Keta sëbashku me vëllain e tij Ismail Keta, të cilët kanë përzgjedhur që këtë ndeshje për titullin kampion bote ta zhvillojnë në qytetin e lindjes së tyre, në Bulqizë”.

KLIKO KETU DHE SHIKO NDESHJE BOKSI GJETAN KETA – MARAT KHUZEEV LIVE ME KOMENT SHQIP

Gjetan Keta deklaron se ka punuar shumë fort se herët e tjera pasi ndeshja zhvillohet në vendlindjon e tij dhe deshiron që ti krenoje të gjithë shqiptarët”.

Bulqiza sot do të kthehet në kryeqendrën e sportit shqiptar ndeshjen e boksit Gjetan Keta – Marat Khuzeev live, ku vëllezrit Keta kanë realizuar ëndrrën e tyre për një ndeshje në vendlindje. / © Lezha Online /

Leave a Reply

© 2014 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress