Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Ndeshjet Europa League live

Shiko Ndeshje Europa League Live

Shiko Ndeshje Europa League Live

Shiko ndeshjet Europa League live, SHiko Uefa Europa League Live, Shiko Kampionatin e futbollit live, te gjithe ndeshje europiane live. Shiko ligen e kampioneve live.

Pas dy mbrëmjeve me futboll të nivelit Champions League, sonte në program janë ndeshjet e Uefa Europa League Live. Si interesante konsiderohet për ta veçuar perballjen e dy skuadrave te medha ne kuader te grupit A, shiko ndeshjen Europa League Live në mes të Juventusit dhe Manchester City.

Shiko ndeshjet Europa League live shqip

Interesante do të jetë përballja mes fituesit të kësaj kupe nga edicioni i kaluar skuadrës spanjolle Atletiko Madrid dhe skuadrës gjermane Bayer 04 Leverkusen.

KLIKO KETU DHE SHIKO NDESHJET E EUROPA LEAGUE LIVE SHQIP

 

Ndeshjet e Europa League live me koment shqip do te transmetohen vetem ne portalin tone online. Faleminderit per viziten. / © Lezha.eu /

Leave a Reply

© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress