Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Radio & Television » NTV Shqip Tv

Shiko NTV Shqip TV

Shiko NTV Shqip TV

Ndiqni NTV Shqip Tv live falas online. Shiko NTV Shqip Tv lajmet live minut pas minute. Televizioni NTV Shqip online ne kohe reale me te gjitha programet e saj.

NTV Live eshte nje media vizive me nje natyre te theksuar informative me nje shtrirje te gjere sinjali tokesor dhe satelitor.

Shiko NTV Shqip Tv live

NTV transmeton ne valet satelitore dhe ne linjë tokesore 24 ore ne dite program ne gjuhen shqipe per nje audience potenciale te perqendruar kryesisht ne Shqiperi dhe ne te gjithe trevat shqiptare jashte saj si: Kosove, Maqedoni, Mal i Zi dhe Europe.

KLIKO KETU DHE SHIKO NTV SHQIP TV LIVE

NTV is a general TV channel from Albania. Watch live NTV online for free. Watch NTV Live Broadcast Channel Online. NTV Channel, NTV Live Online. Ju urojme shikim sa më të kendshem. Faleminderit per viziten.

1 Comment

  1. Duke e vleresuar ogur pozitiv vizionin tuaj drejt liberalizimit te emisioneve te tv NTV do ju lutesha per hir te se vertetes qe krahas te vetquajturve specialist te mjedisit qe perhapin ne menyre abuzive panik per ujin e pishem te ballafaqohen dhe me specialiste te fushes
    Ne se me lejoni do desheroja te mund te cbironit:“Si ka mundesi qe 1/2 liter uje kushton 50 leke kurse 1 meter kub(1000) 40 leke?

Leave a Reply

© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress