Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Parashikime ndeshje futbolli te sigurta

Parashikime ndeshje futbolli te sigurta

Parashikime ndeshje futbolli te sigurta

Parashikime ndeshje futbolli te sigurta falas. Parashikime ndeshjesh 99% te sigurta 1×2. Baste te sigurta per diten e sotme. Lajme nga sporti dhe parashikime ndeshjesh 1×2 falas. Parashikime futbolli per diten e neserme.

Parashikime bastesh, parashikimet e javes, ndeshje te sigurta per fitime te lehta. Parashikime ndeshjesh per neser kemi ndeshjet te sigurta per sot kemi ndeshje 100% te sigurta.

Parashikime ndeshje futbolli te sigurta

Cila eshte strategjia me e mire per te fituar nje skedine? Skedina e dhe golat e javes ketu falas per ju. Keni mundesine per te dhene parashikimet tuaja per rezultatet e ndeshjeve te futbollit ne Shqiperi dhe Europe. Lajme nga sporti i basteve dhe skedinave te sigurta.

KLIKO KETU DHE SHIKO 30 KANALE SPORTIVE LIVE

Keshilla per baste te sigurta. ndeshje e sotme live. Parashikimet e ndeshjeve per diten e sotme dhe diten e neserme live gratis. Rezultatet fikse te ndeshjeve te futbollit te bazuara ne te dhena te sakta.

Super Skedina 1×2 – Parashikimet e ndeshjeve per Premier Liga Angleze, Kampionati Boteror, Kampionati Europian, Seria A, Kampionati Italian, Kampionati Anglez, Kampionati Gjerman, Kampionati Hollandez, Kampionati Francez, Kampionati Spanjoll, Kampionati Belg, Kampionati, Superliga, Kategoria e Pare, Kategoria e Dyte, Premiera Division. / © Lezha.eu /

7 Comments

 1. enko says:

  Pershendetje admin ndoshta po te shqetsoj po si mundem me dit per te shtunden dhe te diellen ndeshje te sigurta , nese mundeni me ma kthy sms ju faleminderoj , enissh@live.com
  Do u jam Mirnjohes

 2. sportdashesi says:

  Shoku, futu ke ndeshjet live dhe ke chatin, aty diskutohet rreth ndeshjeve te sigurta. Pac fat

 3. ndeshje ka ndonje per neser

 4. Shiko ndeshje e sotme live me koment shqip

 5. deni says:

  Rapid vs mattersburg 7+

 6. deni says:

  Fikse te sigurta 100% derby vs leeds( 1) metz vs evian( x ) Augsburg vs ingolstad( 1) linfield vs portadwn (1)

 7. tubi says:

  kush ka naj ndeshje te sigurt

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress