Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Njoftime Falas » Pergjigjet e llotarise amerikane DV-2013, emrat fitues

Pergjigjet e llotarise amerikane DV 2013, emrat fitues

Pergjigjet e llotarise amerikane DV 2013, emrat fitues

Qe nga data 1 Maj 2012 ne faqen zyrtare te Llotarise Amerikane 2013 ju mund te kontrolloni nese jeni shpallur fitues dhe merrni pergjigjet per ne Shtetet e bashkuara te amerikes.

Ata qe kane aplikuar llotarine amerikane 2013 mund te Klikojne Ketu dhe pasi te klikojne ‘Continue’ duhet te plotesojne te dhenat personale per te verifikuar online llotarine amerikane DV 2013:

Pergjigjet e llotarise amerikane DV-2013, emrat fitues

 • Confirmation Number ( Numri personal i konfirmimit qe ju eshte dhene kur keni plotesuar aplikimin)
 • Mbiemrin tuaj
 • Vitin tuaj te lindjes

Dhe me pas klikoni ne butonin submit.

Urojme te jeni fitues te llotarise amerikane 2013, megjithate edhe nese nuk jeni perzgjedhur, mos e humbisni numrin tuaj te konfirmimit pasi ka dhe nje faze te dyte perzgjedhjesh ne daten 1 Tetor, 2012. (Lezha.eu)

8 Comments

 1. Adriatik Kurti says:

  A mund te me thoni a me ka dal llotoja per ne Amerik?

 2. ylber says:

  nuk e kam shkruar kodin mire se e kam me 14 numra ai eshte me 16 ,ju lutem ku mund te mesoj qe jam fitues apo jo ,a jan te publikuar emrat diku ,me ndihmoni kush di dicka

 3. Arjan says:

  pershendetje .. Amund te na ndihmoni ju lutem se ku mund ti shohim emrat fitues te llotorise amerikane dhe a dalin ne ndonje gazete flm

 4. mikael elezi says:

  a mund ta di nese jam fitues apo jo? dhe ku mund ta di?

 5. renardo sula says:

  a mund ta di nese jam fitues apo jo? dhe ku mund ta di?

 6. TELHA,ELDA says:

  a mund ta di nese jam fitues apo jo

 7. shahini blerina says:

  a mund ta di nese jam fitues i llotarise amerikane

 8. endri cake says:

  ku mund te gjej listat e fituese te llotarise amerikane 2013

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress