Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Njoftime Falas » Perkthe Fjalor Shqip – Shume Gjuhesh

Perkthe Fjalor Shqip - Shume Gjuhesh Online

Perkthe Fjalor Shqip – Shume Gjuhesh Online

Perkthe fjalor shqip online ne Google Translate te fjaleve, fjalive apo te faqeve dhe dokumenteve ne teresi falas ne internet.

Mire se vini në faqen me te madhe te fjaloreve online. Ju lutemi te shkruani fjalen apo frazen qe ju doni te perktheni ne kutine e tekstit dhe ajo do te perkthehet automatikisht per ju live.

Perkthe Fjalor Shqip – Shume Gjuhesh Online

Perkthe fjalor ofron nje game fjaloresh si: fjalor shqip anglisht, fjalor shqip arabisht, fjalor shqip bullgarisht, fjalor shqip frengjisht, fjalor shqip gjermanisht, fjalor shqip greqisht, fjalor shqip italisht, fjalor shqip kinezce, fjalor shqip latinisht, fjalor shqip rusisht, fjalor shqip serbisht, fjalor shqip spanjisht, fjalor shqip turqisht, fjalor shqip rumanisht..

KLIKO KETU DHE PERKTHE FJALOR SHQIP – SHUME GJUHESH ONLINE FALAS

Vendosni fjalen ne gjuhen qe deshironi dhe do te perkthehet direkt ne shqip dhe anasjelltas. Faleminderit per viziten.

1 Comment

  1. te gjithe duhet te luftojme kundert ndotjes

Leave a Reply

© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress