Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Njoftime Falas » Poezi dhe Mesazhe Urimi per Ditelindje

Poezi dhe Mesazhe Urimi per Ditelindje

Poezi dhe Mesazhe Urimi per Ditelindje

Shiko poezi te bukura per ditelindjen e femijes, motres apo vellatit. Dergo mesazhe urime per nenen, babain, te fejuarin, bashkshortin apo mikun tuaj.

Gezuar Ditelindjen me SMS te zgjedhura per ditelindje shqip, urime per ditelindje, poezi te ndryshme per ditelindje, poezi te reja per ditelindje, vargje dhe mesazhe urimi per te uruar ditelindjen e nje te dashuri tuaj.

Poezi dhe Mesazhe Urimi per Ditelindje

Mesazhe dhe urime per dite speciale qe festohet nje here ne vit. Uro ditelindjen njeriut me te dashur ne bote nepermjet mesazheve ne faqen tone.

Sot eshte nej dite speciale per ty, nje dite mjafte e rendesishme jo vetem ne jeten tende mirpo ne jeten e te gjithe atyre qe kan rendesi per ty. Vitet kalojn mirpo ti mbetesh personi me i dashur ne jeten time, andaj sot festo, gezo dhe ndjehu i/e lumtur sepse je arsyeja e buzqeshjes se shume personave, je arsyeja e lumturis se shume personave, dhe mbi te gjitha SHUME URIME PER TY drita e syve te mi. TE DUA shume. Shummm Shummm Urime per ty.
Mesazh urimi per ditelindje

Dashuria dhe kujdesi jot ndaj meje, ma ndertuan Boten. Pa ty, une nuk jame une. Shpresoj qe ta arrish te gjitha synimet dhe te gjitha enderrat tua te behen realitet. Shume urime ty njeriu me i dashur dhe me special ne jeten time. Te Dua !
Per ty Jeta ime!

Kur linde ti prinderit tuaj jane bekuar me ty, kur ti u bere shoqeja ime u bekova edhe une, eshte shume e rendesishme te kesh ne jete nje njeri kaq te veqante sikurse je ti e dashur shoqeja ime. Te deshiroje çdo te mire ne jete dhe Shume urime per ty !
Shume urime per ty

Te deshiroje lumturi qe te vije ne çdo mengjes tek ti, Te deshiroje buzqeshje, qe ta beje zemren tende te kendoj, Te deshiroje shoqeri te mrekullueshme qe te ndash me ta te miren dhe te keqen, dhe mbi te gjitha Te deshiroje kenaqesi dhe lumturi ne jeten tende. Shume Urime Per Ty !
Te deshiroje lumturi!

Sot ditëlindjen me zemër ta uroj, Fat dhe lumturi gjithnjë të dëshiroj, Drita e Allah-ut rrugën ta ndriqoft, Xheneti stacioni i fundit i jetës tënde qoft.!
Urim per mikun tuaj!

Te uroj 12 muaj lumturi, 52 fundjava qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi.URIME!!!
Urim i vecante kohor.!

Desha te gjeja nje fraze te jashtezakonshme…por nuk ekziston asnje aq te bukur sa te transmetoje dashurine time…mqs thjeshtesia eshte forma e vertete e bukurise…kaq thjesht te uroj edhe 100 vjec!
Urim i thjeshte ditelindje.!

Si pellumb i bardh, te ardhte dashuria, si freski e veres, te ardhte lumturia. Qdo enderr e jotja u befte realitet, urime per ditelindje dhe i befsh 1oo vjet.
Urim per te dashurin/en!

Te uroj qdo gje ne jete, ne trup shendet, ne mesim vullnet, ne ide drejtesi ne nerva qetesi, ne familje harmoni, ne te ardhmen lumturi dhe shumë shumë Dashuri.!
Happy Birthday to You!

13 Comments

 1. Adisa says:

  Kjo ditëlindje jotja qoftë fat i lumturisë sate në jetën tënde paqe vetëm lumturi,buzëqeshje,argëtim,hare etj.Për ditëlindjën tënde do ta dhuroja një dhurtë speciale për ty nëna ime ditelindja jote qofte edhe ditelindja ime buzeqeshja jote qofte edhe buzeqeshja ime .Si freski e detit te ardhte lumturia si pellumbe i bukur te ardhte dashuria qdo enderr e jotja tu befte realitet urime ditelindja i befshe 100 vjet.

 2. Igballe says:

  U kush u rrit e u bo emadhe, motra jeme ma e bukura n;bot, sot ti do i bosh 2 vjet,se sa mir fol se sa mir kesh,se sa mir luan,ti neve na gezon kur t’shohem qe je rrit je mir me shendet,Prandaj ta u ron motra jote ditlindjen edhe shumm tjetra se bashkue me neve.

 3. lejla says:

  e dahur shoqja ime lejla
  te uro se pari fejesen e pastaj martesen
  te uroj shum fat ne jet
  nje trup me shendet
  nje shtepi harmoni
  dhe dashuri pa kufi dhe shummm lumturi

 4. lejla says:

  keto poezi kan qen shum te mira por mundeni edhe ma te mira
  me e mira ka qen urime per mikun tuaj

 5. lejla says:

  flm per at qe i kan shkru kto poezi kaq te mira po ashtu edhe mesazhet

 6. Falemnderit shume per te gjithe ata qe i kan derguar keto poezi te mrekullueshme 😉

 7. Edhe pse ka edhe shume shume tjera poezi ditlindjesh ju i keni derguar disa prej tyre.. Falemenderit shume dhe poezit qe me pelqyen me shume ishin, 1. 5. dhe 9. 🙂

 8. Yllka says:

  Sot eshte nej dite speciale per ty, nje dite mjafte e rendesishme jo vetem ne jeten tende mirpo ne jeten e te gjithe atyre qe kan rendesi per ty. Vitet kalojn mirpo ti mbetesh personi me i dashur ne jeten time, andaj sot festo, gezo dhe ndjehu i/e lumtur sepse je arsyeja e buzqeshjes se shume personave, je arsyeja e lumturis se shume personave, dhe mbi te gjitha SHUME URIME PER TY drita e syve te mi. TE DUA shume. Shummm Shummm Urime per ty.URIME ZMR EDHE 1000000000000000000000000000 tjera

 9. Alketa says:

  Sot eshte nje dit qe na kuton shum gjera sepse sot eshte datlindja jote na kujton kur ta degjuam Per her te par zerin tende duke qar na kujton kur ti u rrezove dhe kur fillove te ecesh sot vellau im po i mbush 23 vjet dhe une si moter ja uroj me gjith te mirat e jetes shpresoj qe do te ket fat lumturi dhr shendet andaj mbi te gjitha buzeqesh sepse je arsyeja e familjes sone pse jetojme sot te duamm shum Gjent …!!!

 10. Krenare says:

  gezuar ditlindjen zemra ime shpirti im po te uron edi qe nuk mund te jem pran teje sa her qe ti kerkon gezuarr gezuar gezuar pa muaa tiii…!!! shpeshher mbes ne kujtime telefoni nuk cingeron ty te pres zemra ime zerin tende une ta ndegjoj…Dua tjem afer teje sa her qe dikush me ngacmon pp ti je larg zemres sime edhe pse ne mendje gjithe te kom.Shpeshher pyes veten pse kjo gje mua me ndodh amos valla jam shum e cmendur qe askush mua sme doo..!! por un tyy do te lutem deri sa kjo frym te me le te afroheah afer meje por edii se kjo gjee kurr nuk do te ndodh veq nje gje kerkoj nga zotii edhe pse un po vdes qe aii ta lexoj kete leter pasii une te hyy ne dhee dua qe aii ta dii se gjithcka ndjeve per tee dua qe ai ta di se per te bera gjdo gje…(bye bye life)

 11. Liridona says:

  pershendetje jam liridona mazreku nga fshati opterushe jam 15 vjeqare mesimet vijoj ne rahovec gjelal hajda toni pra jam ne klase. 10/1 jam drejtim natyror jam ne lidhje me nje djal nga zoqishti eka emrin Arnit une edhe ata plus ja kam ble ni or 30€ a aii mu mka tradhtu me qiken e halles teme marre duhet me i ardhh shyqyr e kam shoqe arigona bytyqi ajo asht ne lidhje me Lirim cena i rahovecit ahum budal asht bye une nuk jam e virgjer

 12. moj ti Liridona a nuk te ka ardh marre me shkru qeshtu a

 13. Egzon Morina says:

  Sot ka vellau im ditelindjen dhe spo di se si tja uroj keni ndo nje sms se si tja uroi vellaut ditelindjen?

Leave a Reply

© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress