Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualitet » Protesta, Homazh i Opozites

Protesta, Homazh e Opozites

Protesta, Homazh e Opozites

Demonstruesit që do të bëjnë homazhe për viktimat e 21 janarit kanë nisur marëshimin nga selia e Partise Socialiste drejt bulevardit “Deshmoret e Kombit”.

Një pjesë e tyre ndodhet aktualisht në rrugën mes selive të ministrive dhe pas pak dotë arrijnë bulevardin kryesor të kryeqytetit.

Protesta, Homazh i Opozites

Demonstruesit mbajnë buqeta me lule, ndërsa në krye të tyre do dalin tre vetë me portretet e viktimave.

Protesta, që do të zgjasë rreth një orë, pritet të jetë e qetë dhe paqësore, sic është garantuar nga lidershipi i Partise Socialiste. (Lezha.eu)

Leave a Reply

© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress