Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Njoftime Falas » Rezultatet e provimit dhe notat e letersise, Matura 2012

Rezultatet e provimit te letersise, Matura 2012

Rezultatet e provimit te letersise, Matura 2012

Shiko rezultatet e provimit te letersise online ne internet. Pergjigjet jane bere publike nga Ministria e Arsimit dhe Shkencës, rezultatet e provimit të parë te Matures Shteterore 2012, provimin e letersise.

Lajmi i fundit i bere publik nga MASH, sipas të cilës rezultatet do te afishohen diten e neserme pra diten e hene ne te gjitha shkollat e mesme te vendit.

Shiko rezultatet e provimit dhe notat e letersise,  Matura 2012 online

Vleresimet jane bere me notat e provimit te pershkallezuar ne baze te pikeve te mbledhura.

Per te shikuar notat e provimit te letersise online (kliko ketu)

Kra notes se studentit qendon jo identiteti i maturantit, por numri i tij me te cili eshte identifikuar ne provimin e letersise. (Lezha.eu)

2 Comments

  1. hanife says:

    une qe kam nje mendim dhe mendoj se nuk duhet qe te kete testim prej ministrie sepse nxenesit i mesojn mesimet dhe ne fund te vitit lerohen nga problemet dhe i harojne mesimet ndersa keshtu ka dhe disa nxenes qe mesojne permendesh prandaj une mendoj se ata jan shum e shum gabim mirpo secili e di punen e vet ndersa ndonje arsimtar pse eshte nxenesi i urte i jep nje note me te madhe dhe pse i ban detyrat prej ka e dini ju se si ajo ose ai nxenes e ka meritu noten 5 4 3 2 apo ne proivim ju lutem mendohuni njeher

  2. hanife says:

    sepse zduhet te ket test prej ministrie

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress