Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualitet » Sezoni turistik ne Shengjin, policia aksion transportit te palicensuar

Sezoni turistik ne Shengjin, policia aksion transportit te palicensuar

Sezoni turistik ne Shengjin, policia aksion transportit te palicensuar

Sezoni turistik në Shëngjin ka shtuar ndjeshëm edhe qarkullimin e mjeteve, që kryejne transportin publik në këtë zonë, por që një pjese e madhe e tyre nuk kanë dokumentacionin përkatës.

Ankesat e drejtuesve të mjeteve që paguajnë taksat në mënyrë të rregullt kanë nxitur një aksion të përbashkët të policisë rrugore dhe asaj komunare të Shëngjinit, duke ushtruar kontrolle të të gjithë mjeteve që kryejnë transport publik në Shëngjinin.

Sezoni turistik ne Shengjin, policia aksion transportit te palicensuar

Aksioni ndaj transportit publik të paliçensuar në Shëngjin mësohet se do të vijojë pergjatë gjithë sezonit veror. (Balkanweb / Lezha.eu)

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress