Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualitet » Shengjin, plagoset me arme 24vjecari

Shengjin, plagoset me arme 24 vjeçari

Shengjin, plagoset me arme 24 vjeçari

Një i ri eshte plagosur me arme zjarri ne oborrin e një diskoje ne Shengjin. Ngjarja ka ndodhur ne oret e vona te nates dhe sipas policise i lenduari eshte identifikuar si shtetasi Elvis Leka 24-vjec, nga fshati Simon i Mirditës.

Sipas njoftimit të policisë së Lezhë autori i plagosjes është 22-vjecari Klevis Prenga.

Shengjin, plagoset me arme 24 vjecari

Nuk ka ende te dhena per motivin e ngjarjes, nderkohe qe ne vend policia ka gjetur ne cilesine e proves materiale 4 gëzhoja pistolete model 54.

Kane nisur hetimet per zbardhjen e plote te ngjarjes dhe vendosjen e autorit para drejtesise. (Lezha.eu)

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress