Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Sport Live » Shiko Euro 2012 ne Tvsh dhe Supersport live

Shiko Euro 2012 ne Tvsh dhe Supersport live

Shiko Euro 2012 ne Tvsh dhe Supersport live

Shiko ndeshjet Euro 2012 ne Tvsh dhe Supersport live, shiko ndeshjen e hapjes se Kampionatit Europian Euro 2012. Ndeshjet mund ti ndiqni live ne televizionin publik shqiptar dhe Supersport online.

Qyteti pret tifozët e Rusisë, Cekisë dhe Greqisë, skuadra këto që janë në të njëjtin grup dhe do të ndeshen live ditën e parë te kampionatit europian te futbollit 2012.

Shiko Euro 2012 ne Tvsh dhe Supersport live

Tifozet do të jenë në gjendje të shohin 31 ndeshjet online te Euro 2012 në 24 kanalet tone online që janë vendosur per te gjithe tifozet e 16 skuadrave europiane.

Polonia deri tani ka investuar mbi 20 miliard euro, apo thënë ndryshe 5.2% të GDP-s për të përgatitur këtë aktivitet, pasi janë bërë përmirësime në infrastrukturë, rikonstruksione të ndryshme rrugë të reja, dhe autostrata në një periudhë 7-vjecare. (Lezha.eu)

Shiko EURO 2012 LIVE me koment shqip (kliko ketu)

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress