Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Njoftime Falas » Shitet shtepi private perballe Vendvarrimit te Skenderbeut

Shitet shtepi private

Shitet shtepi private

Shitet nje shtepi private, 2 kate banimi, me pamje te mrekullueshme te qytetit te Lezhes, ne lagjen “Nene Tereza”, perballe Vendvarrimit te Skenderbeut, nga ana tjeter e lumit Drin.

Shitet shtepi private perballe Vendvarrimit te Skenderbeut

Siperfaqja e shtepise eshte 150 meter katror, plus 150 meter katrore kopshti + verande + parking.

Gjitashtu shtepia eshte prane Bar Restorant Hinoska e cila eshte dhe ajo ne shitje, per me shume info (kliko ketu)

Cmimi eshte i diskutueshem.

Kontakto Nr: 0692224037.

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress