Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Photo & Video » Sketch Show humor (video)

Sketch Show humor

Sketch Show humor

Shiko sketch show humor shqip video online. shiko humorin shqiptar Sketch show live ne Vizion Plus. Shikoni programin televiziv humoristik te Vizion Plus Tv, Sketch Show. Shiko Sketch Show humor shqip me kualitet te larte.

Shiko Sketch Show video online i cili eshte nje program humori i “Avalon Production” i realizuar nga ekipi i suksesshëm i Apartamenti 2LX më të famshëm në Shqipëri.

Shiko Sketch Show humor video online

Humor Sketch Show është një program qe gjat 90-110 min në të cilin integrohen disa forma humori dhe transmetohet ne Vizion Plus Tv.

KLIKO KETU DHE SHIKO HUMOR SHQIP SKETCH SHOW VIDEO ONLINE

Boshti i shfaqjes është një skenë gjigande në të cilën realizohen skeçe që kanë të bëjnë me aktualitetin.

Sketch Show humor eshte një tjetër element i rëndësishëm, janë të ftuarit surprizë në shfaqje që do shfaqin aftësitë e tyre në aktrim duke ndërvepruar me aktoret.

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress