Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » ShowBiz » Sportistja me e bukur e lojerave olimpike 2012 (Foto)

Sportistja me e bukur e lojerave olimpike 2012 (Foto)

Sportistja me e bukur e lojerave olimpike 2012 (Foto)

Antonija Misura është një basketbolliste kroate pjesëmarrëse në “Londër 2012” dhe sipas korrespondentit spanjoll të sportives ‘Marca’, Misura është sportistja më e bukur e kësaj Olimpiade.

“Duke shëtitur në Londër pashë një bukuroshe me tutën e Kroacisë. Ishte dashuri me shikim të parë!”, shkruan reporteri në blogun e tij.

Sportistja me e bukur e lojerave olimpike 2012 (Foto)

“Nuk e njihja dhe mora sa më shumë informacion për të. Në internet kuptova që për shumë njerëz ajo është më e bukura e Olimpiadës. Kanë shumë të drejtë!”, shton gazetari. (Lezha.eu)

Foto Antonija Misura Londer 2012

Antonija Misura Foto.2

Antonija Misura Foto.2

Antonija Misura Foto.3

Antonija Misura Foto.3

Antonija Misura Foto.1

Antonija Misura Foto.1

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress